Atribuită Cumpărare directă

Servicii de sonorizare -1 iunie 2024

Număr anunț
DA35828620
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN VASLUI (CUI 48260153)
Furnizor / câștigător
MATTABA SOUND LIGHT S.R.L. (CUI 36625345)
Cod CPV
92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON