Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,0% sub estimat

Servicii de reparare și întreținere a autoturismelor - D.S. Arges

Număr anunț
CN1023664
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233.254 RON
Valoare atribuită
114.339 RON 51,0% sub estimat
Data publicării
11.08.2020 16:09
Anunț de atribuire
CAN1042426
Termen limită
14.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091796

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

114.339 RON

din 233.254 RON estimat 51,0%

Adjudecat la 49,0% din estimat · economie 118.915 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.