Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE EVALUARE PATRIMONIU PUBLIC SI PRIVAT – UAT PALTINIS

Număr anunț
DA29687059
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI PALTINIS (CUI 3227556)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.485.789 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.485.789 RON