Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
Sistem de dozare hipoclorit pentru dezinfectia apei
- Număr anunț
- SCN1067405
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.000 RON
- Valoare atribuită
- 196.974,31 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2020 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1038570
- Termen limită
- 12.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082905
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERDER ROMANIA SRL CUI RO 6563054
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRUNDFOS POMPE ROMANIA SRL CUI RO427690
Valoare atribuită
196.974,31 RON
din 265.000 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 68.025,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.