Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
SCN1067400
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI RO12284089)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.134,45 RON
Valoare atribuită
315.440 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
29.04.2020 15:26
Anunț de atribuire
SCNA1037513
Termen limită
11.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082752

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763

Valoare atribuită

315.440 RON

din 336.134,45 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 20.694,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.