Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
Instalatie de suprafata la sonda 24 Caragele
- Număr anunț
- CN1023646
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696.389,51 RON
- Valoare atribuită
- 666.611,12 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2020 11:30
- Anunț de atribuire
- CAN1045639
- Termen limită
- 15.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091696
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BAT MEDIAS SA CUI RO 2580508
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RUXO SERVICE CONSTRUCT SRL CUI RO34228772
Valoare atribuită
666.611,12 RON
din 696.389,51 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 29.778,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.