Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Suport tehnic pentru licente software Oracle

Număr anunț
CN1023645
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360.000 RON
Valoare atribuită
287.987 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
14.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044953
Termen limită
22.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 157-384345
Documentație de atribuire
DF1091651

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637

Valoare atribuită

287.987 RON

din 360.000 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 72.013 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.