Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat

FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC și VACCIN ANTICĂRBUNOS

Număr anunț
SCN1067376
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.175 RON
Valoare atribuită
72.375 RON 36,1% sub estimat
Data publicării
29.04.2020 10:21
Anunț de atribuire
SCNA1043578
Termen limită
18.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082786

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 113.175 RON Adjudecat: 72.375 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 vaccin antirabic 35.175 RON FARMAVET 35.175 RON
2 Vaccin anticărbunos 78.000 RON FARMAVET 37.200 RON ↓52,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384

Valoare atribuită

72.375 RON

din 113.175 RON estimat 36,1%

Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 40.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.