Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering

Număr anunț
DA29699581
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 20 (CUI 29029099)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.588.780 RON
Data publicării
28.12.2021 00:00
Data finalizării
29.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.588.780 RON