Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE TROTUAR SI PARCARE PE STRADA CULTURII, DJ 101I SI DJ 101P

Număr anunț
DA29696802
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.794.074 RON
Data publicării
28.12.2021 00:00
Data finalizării
29.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.794.074 RON