Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare sare pentru deszăpezire - iarna 2021-2022- în orașul Vișeu de Sus

Număr anunț
DA29706296
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.590.430 RON
Data publicării
29.12.2021 00:00
Data finalizării
30.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590.430 RON