Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare frigidere pentru stocare reactivi, sange, 4- 6 grade Celsius, VERIFICARE LA 4 LUNI

Număr anunț
DA29705780
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRASOV (CUI 4384095)
Cod CPV
50430000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
329.950 RON
Data publicării
29.12.2021 00:00
Data finalizării
30.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329.950 RON