Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE INSTALATIE INCALZIRE SI PREPARARE APA CALDA SUB PRESIUNE CU 3 CAZANE

Număr anunț
DA29706390
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.253.606 RON
Data publicării
29.12.2021 00:00
Data finalizării
30.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.253.606 RON