Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de aplicații pentru prezentarea rezultatelor Barometrului Mediului de Afaceri din Romania

Număr anunț
DA29706288
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.812.740 RON
Data publicării
29.12.2021 00:00
Data finalizării
30.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.812.740 RON