Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,1% sub estimat
Servicii de asigurare a cabanelor,ocoalelor si sediului DS Bacau
- Număr anunț
- CN1023765
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66515000-3 · Servicii de asigurare de daune sau pierderi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.951 RON
- Valoare atribuită
- 7.152,37 RON 28,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2020 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1048655
- Termen limită
- 15.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092098
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Valoare atribuită
7.152,37 RON
din 9.951 RON estimat
28,1%
Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 2.798,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.