Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatii la salupa ALBATROS SAR, anuala, in functiune, cu andocare, fara extragere axe si carme, lucrari de doc, lucrari diverse
- Număr anunț
- CN1023746
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.218 RON
- Valoare atribuită
- 546.090 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 14:33
- Anunț de atribuire
- CAN1044916
- Termen limită
- 21.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091847
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
546.090 RON
din 546.218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro