Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,0% sub estimat

Achiziţie publică de produse-Utilaje/echipamente energetice pentru centrale termice/puncte termice, pentru unităţile militare din zona de responsabilitate a U.M. 02031 Bucuresti, defalcata pe 7 loturi

Număr anunț
SCN1067476
Autoritate contractantă
U.M. 02031 Bucuresti (CUI 14601582)
Furnizor / câștigător
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL (CUI 31364907)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.857,99 RON
Valoare atribuită
193.650 RON 54,0% sub estimat
Data publicării
30.04.2020 15:17
Anunț de atribuire
SCNA1038963
Termen limită
18.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083053

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 420.857,99 RON Adjudecat: 193.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Livrare, instalare, punere in functiune si autorizare ISCIR caz… 50.420,17 RON Anulat
2 Livrare, instalare si punere in functiune schimbatoare de caldu… 64.705,88 RON
3 Livrare, instalare si punere in functiune statii de dedurizare 50.420,17 RON
4 Livrare, instalare si punere in functiune vase de expansiune in… 41.026,05 RON CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES 108.100 RON
5 Achizitie electropompe 130.252,10 RON ROMTERM S.A. 85.550 RON ↓34,3%
6 Achizitie pompe 20.168,07 RON Anulat
7 Livrare, instalare si punere in functiune statii filtrare si st… 63.865,55 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTERM SA CUI RO 402172
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

193.650 RON

din 420.857,99 RON estimat 54,0%

Adjudecat la 46,0% din estimat · economie 227.207,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.