Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si Executie Pasaj denivelat superior pe DN21 km105+500-DRDP-Constanta
- Număr anunț
- CN1023700
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ARCADA COMPANY SA (CUI 5437520)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.011.006,78 RON
- Valoare atribuită
- 125.370.704,94 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1051005
- Termen limită
- 02.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 159-387077
- Documentație de atribuire
- DF1092068
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual corectat.pdf.p7s
- Anexa 1-Aviz FAZA PUZ.pdf.p7s
- Anexa 1-Certificat de urbanism si avize.pdf.p7s
- Cerintele beneficiarului.pdf.p7s
- Conditii speciale ( Anexa 2) P+E.pdf.p7s
- FisaDate_DF1092068.pdf
- Formulare Pasaj Drajna-corectate.doc.p7s
- HG 1_2018 Conditii Nationale de Contract pentru Proiectare si Executie.pdf.p7s
- Managent riscuri.pdf.p7s
- Vol 1 - Memoriu de sinteza.pdf.p7s
- Vol 2 - Studiu de trafic.pdf.p7s
- Vol 3.1 - Studiu geotehnic.pdf.p7s
- Vol 3.2 - Studiu Topo.pdf.p7s
- Vol 3.3 - Studiu arheologic.pdf.p7s
- Vol 3.4 - Studiu hidrologic si hidraulic.pdf.p7s
- Vol 4.1.1 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.2 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.3 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.4 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.5 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.6 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.7 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.1.8 - Lucrari drum.pdf.p7s
- Vol 4.2.1 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.2 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.3 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.4 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.5 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.6 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.2.7 - Lucrari de poduri.pdf.p7s
- Vol 4.3.1 - Dotari drum-Sistem iluminat.pdf.p7s
- Vol 4.3.2 - Dotari drum-Sistem iluminat.pdf.p7s
- Vol 4.4 - Siguranta circulatiei.pdf.p7s
- Vol 5.1 - Relocare utilitati-apa.pdf.p7s
- Vol 5.2 - Relocare utilitati-produse petroliere.pdf.p7s
- Vol 5.3 - Relocare utilitati-electrice.pdf.p7s
- Vol 5.4 - Relocare utilitati-gaze.pdf.p7s
- Vol 6 - Etapele de constructie si aspectele de sanatate si securitate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
Terți susținători 1
TEHNOSTRADE SRL CUI RO 17042060
Subcontractanți 8
ARTERA PROIECT SRL CUI 16603709
DANAVI CUI RO13062781
INFRA PLAN SRL CUI RO13722381
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE VASILE PARVAN CUI 4266804
I.S.P.C.F. SA CUI RO 1566866
RADARIA SRL CUI 10233828
VERTATEL INTERNATIONAL S.R.L. CUI 37633940
VIA DESIGN SRL CUI 15085986
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
OYL COMPANY HOLDING AG SRL CUI RO 18741783
Asociați 2
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
DELTA ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJ 93 S.R.L. CUI RO 3575631
Terți + subcontractanți 1
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
Valoare atribuită
125.370.704,94 RON
din 101.011.006,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro