Atribuită Anunț de participare

Lucrări de remediere a defecțiunilor apărute în perioada de garanție pentru obiectivul de investiție – Modernizare tronson Julița – Mădrigești, componența traseului turistic E68 – Moneasa

Număr anunț
CN1023690
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
MIRENIS GRUP S.R.L. (CUI 28897063)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805.177,36 RON
Valoare atribuită
805.170,62 RON
Data publicării
12.08.2020 10:13
Anunț de atribuire
CAN1050096
Termen limită
21.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091821

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRENIS GRUP S.R.L. CUI RO 28897063
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

805.170,62 RON

din 805.177,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.