Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
Achiziție de: • lot I - Culturi microbiologice • lot II - Reactivi de laborator • lot III - Produse plastic în cadrul proiectului: Parteneriat pentru transferul de tehnologii inovative şi materiale avansate în domeniul artelor vizuale (producţie, conservare, restaurare), UBB-TeMATIC-Art (ID P_40_374, Cod SMIS 105765
- Număr anunț
- CN1023670
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.306,28 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1044628
- Termen limită
- 22.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 158-385350
- Documentație de atribuire
- DF1091837
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
18.306,28 RON
din 20.900 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 2.593,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.