Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE APARATURA MEDICALA

Număr anunț
CN1023827
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.423.716 RON
Valoare atribuită
1.203.004 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
20.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1046041
Termen limită
22.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 162-392217
Documentație de atribuire
DF1092173

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 1.423.716 RON Adjudecat: 1.203.004 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf Clinica Medicala III 227.000 RON
2 Ecograf Clinica IGH 160.000 RON
3 Ecograf Clinica Chirurgie I 206.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 589.000 RON
4 Dispozitiv vizualizare sistem venos 42.016 RON DIAMEDIX IMPEX 42.016 RON
5 Microscop de consultatii 86.500 RON Anulat
6 Targa transport pacienti 57.000 RON HISTRIA INTERNATIONAL S.R.L. 37.000 RON ↓35,1%
7 Paturi electrice 33.600 RON Pansiprod Distributie 5.812 RON ↓82,7%
8 Linie artroscopica 376.400 RON MEDICAL ORTOVIT 294.176 RON ↓21,8%
9 Perimetru computerizat 235.200 RON Carl Zeiss Instruments 235.000 RON ↓0,1%

Participanți · 14 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 11 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.203.004 RON

din 1.423.716 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 220.712 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.