Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Proiectare lucrari de refacere portal protectie pod km 134+390, linia 300 Bucuresti-Brasov ( Expertiza, DALI, PTh)

Număr anunț
CN1020820
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
VIO - TOP SRL (CUI 11799060)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
04.05.2020 09:16
Anunț de atribuire
CAN1037776
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083050

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212

Valoare atribuită

75.000 RON

din 80.000 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 5.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.