Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat

Salubrizare Statia CF Ploiesti Sud

Număr anunț
CN1020819
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
OZON SERV SRL (CUI 14779130)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230.913,60 RON
Valoare atribuită
213.410,40 RON 7,6% sub estimat
Data publicării
04.05.2020 09:08
Anunț de atribuire
CAN1037436
Termen limită
04.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082999

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OZON SERV SRL CUI 14779130
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIATOURS SRL CUI RO 2736330

Valoare atribuită

213.410,40 RON

din 230.913,60 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 17.503,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.