Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Executie lucrari suplimentare pentru proiectul ,,Modernizare reţele de străzi în sat Daia Română, comuna Daia Română, judeţul Alba”

Număr anunț
SCN1067643
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA ROMANA (CUI 4562206)
Furnizor / câștigător
URS CONSTRUCT ALBA SRL (CUI 29737443)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770.394,55 RON
Valoare atribuită
687.876,29 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
05.05.2020 14:29
Anunț de atribuire
SCNA1040706
Termen limită
25.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083211

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
NEWAMPORT SWA CORP. CUI 604-173-746
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

687.876,29 RON

din 770.394,55 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 82.518,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.