Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Servicii de elaborare proiect tehnic de execuție, inclusiv detalii de execuție, asistentă tehnică din partea proiectantului și lucrări de construcții în cadrul proiectului de „Reabilitare bloc operator aseptic al Spitalului Municipal de Urgență Moinești”

Număr anunț
SCN1067816
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.981.072,37 RON
Valoare atribuită
2.955.205,34 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
07.05.2020 16:49
Anunț de atribuire
SCNA1050010
Termen limită
02.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083422

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Subcontractanți 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNICOMP S.A. CUI RO3022933
Terți + subcontractanți 3

Valoare atribuită

2.955.205,34 RON

din 2.981.072,37 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 25.867,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.