Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,8% sub estimat

Achizitie si transport Bitum D 70/100

Număr anunț
SCN1067794
Autoritate contractantă
SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
Furnizor / câștigător
ALCADIBO TRADING SA (CUI 6748664)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
369.600 RON 32,8% sub estimat
Data publicării
07.05.2020 12:03
Anunț de atribuire
SCNA1038530
Termen limită
14.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083409

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

369.600 RON

din 550.000 RON estimat 32,8%

Adjudecat la 67,2% din estimat · economie 180.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.