În evaluare
Anunț de participare
FURNIZARE ”MOTORINA EURO 5”
- Număr anunț
- SCN1067789
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 11:17
- Termen limită
- 20.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083123
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
M.C.R. PROD SRL CUI RO6815844
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
M.C.R. PROD SRL CUI RO6815844
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.