Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat
Proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiție „ REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ „SFÂNTA ECATERINA” HUȘI” – cod SMIS 121046
- Număr anunț
- SCN1067769
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
- Furnizor / câștigător
- BAL DESIGN GROUP S.R.L. (CUI 40432199)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.950,29 RON
- Valoare atribuită
- 96.400 RON 51,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2020 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1040755
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083375
Documente
Documentația de atribuire
- 004Contract_ proiectare si asistenta Sf Ecaterina-semnat.doc.p7s
- 006IV-Formulare DA-semnat.doc.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part01-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part02-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part03-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part04-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part05-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part06-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part07-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part08-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part09-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part10-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part11-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part12-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part13-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part14-semnat.rar.p7s
- Arhive_Anexe caiet de sarcini.part15-semnat.rar.p7s
- Caiet de sarcini Sf. Ecaterina-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1083375.pdf
- Instructiuni catre ofertanti_Proiectare-semnat.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BAL DESIGN GROUP S.R.L. CUI 40432199
Subcontractanți 1
WINTECH GROUP SRL CUI RO 17897122
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 6
ALGO MEDIASOFT SRL CUI 14306370
GEO PROJECT SRL CUI RO 23589240
MARIUŢEAC GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 34455783
PROEDIL SRL CUI 11806885
SILVOCAD SRL CUI 25807406
STRUCTURAL VISION S.R.L. CUI 41366166
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL CUI 29131390
Valoare atribuită
96.400 RON
din 199.950,29 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 103.550,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.