Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achizitie echipamente medicale - Sterilizatoare
- Număr anunț
- CN1020930
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 33191110-9 · Autoclave (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494.400 RON
- Valoare atribuită
- 492.500 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2020 07:49
- Anunț de atribuire
- CAN1036749
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083329
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
492.500 RON
din 494.400 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.