Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE ACID CLORHIDRIC -SOLUTIE 33 %,200 TO
- Număr anunț
- SCN1067752
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 76.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 07:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1040034
- Termen limită
- 02.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083389
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
76.000 RON
din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro