Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,4% sub estimat

Sistem de comandă mașini, telegrafe pentru Nava Școală Mircea

Număr anunț
CN1020970
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
SAMTEC SRL (CUI 1889654)
Cod CPV
31682210-5 · Instrumente si echipament de comanda (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.686 RON
Valoare atribuită
110.457 RON 17,4% sub estimat
Data publicării
08.05.2020 09:25
Anunț de atribuire
CAN1036783
Termen limită
10.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083511

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMTEC SRL CUI RO1889654
Terți susținători 1
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NAVIREX SRL CUI RO 2742456
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

110.457 RON

din 133.686 RON estimat 17,4%

Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 23.229 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.