Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
Servicii de medicina muncii, DS Mures
- Număr anunț
- SCN1067842
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA (CUI 4164790)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.247 RON
- Valoare atribuită
- 62.090 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2020 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1038714
- Termen limită
- 21.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083497
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA CUI 4164790
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MURES HEALTHCARE GROUP S.R.L. CUI 38220976
Valoare atribuită
62.090 RON
din 86.247 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 24.157 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.