Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Calorifere de sonda
- Număr anunț
- CN1020959
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- CONFIND SRL (CUI 1324099)
- Cod CPV
- 43612000-6 · Piese pentru utilaje de sonde de extractie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577.212 RON
- Valoare atribuită
- 561.800 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2020 08:15
- Anunț de atribuire
- CAN1039492
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083457
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 561.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calorifer de sondă de tip II x 140 bar | — | CONFIND S.R.L. | 399.300 RON |
| 2 | Calorifer de sonda de tip III x 350 bar | — | CONFIND S.R.L. | 162.500 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONFIND SRL CUI RO 1324099
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Valoare atribuită
561.800 RON
din 577.212 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 15.412 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.