Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza si patrulare, monitorizare , transport valori si supraveghere video de la distanta
- Număr anunț
- CN1020948
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- M.S. SECURITY SERVRAPID SRL (CUI 30754170)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.035.552 RON
- Valoare atribuită
- 7.622.943,52 RON
- Data publicării
- 09.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1038003
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 091-217441
- Documentație de atribuire
- DF1083287
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU PAZA 2020-2022 .doc.p7s
- caiet de sarcini paza.pdf.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT PAZA .doc.p7s
- FisaDate_DF1083287.pdf
- FORMULARE Paza.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M.S. SECURITY SERVRAPID SRL CUI RO 30754170
Valoare atribuită
7.622.943,52 RON
din 7.035.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro