Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Furnizare produse - Spirometru – 1 buc. și Ecograf color 3D – 1 buc., pentru Spitalul de Pneumoftiziologie "Tudor Vladimirescu", comuna Runcu și Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu, str. Progresului nr.18, județul Gorj organizată pe 2 loturi

Număr anunț
CN1024092
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342.857,14 RON
Valoare atribuită
338.500 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
26.08.2020 15:48
Anunț de atribuire
CAN1046075
Termen limită
29.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093048

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL CORP SRL CUI RO 10770287
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ELMED SRL CUI RO2192263
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

338.500 RON

din 342.857,14 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 4.357,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.