Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Contract de furnizare Pachete software Antivirus
- Număr anunț
- SCN1067949
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 14732790)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.240 RON
- Valoare atribuită
- 35.099,80 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2020 11:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1040868
- Termen limită
- 04.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083515
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL CUI RO14732790
Valoare atribuită
35.099,80 RON
din 37.240 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 2.140,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.