Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de proiectare si Executie lucrari pentru obiectivul de investitii: “CONSTRUIRE ANSAMBLU DE LOCUINTE SOCIALE - 72 APARTAMENTE, BRANSAMENTE SI RACORDURI UTILITATI ,str. Intrarea Negru Voda nr.11, municipiul Turda, judetul Cluj”.

Număr anunț
SCN1067939
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.067.495,05 RON
Valoare atribuită
15.059.230 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.05.2020 10:14
Anunț de atribuire
SCNA1039326
Termen limită
27.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083601

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 2
Subcontractanți 5
LOGIC SYSTEMS SRL CUI RO 16586462
MRD INSTAL SRL CUI RO33542369
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
VIMED COM SRL CUI RO6892804

Valoare atribuită

15.059.230 RON

din 15.067.495,05 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8.265,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.