Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

EXTINDERE, REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARI SCOALA GIMNAZIALA GRECI - CORP A

Număr anunț
SCN1068033
Autoritate contractantă
COMUNA GRECI (CUI 4793960)
Furnizor / câștigător
VIGAS MUNDO S.R.L. (CUI 29040291)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.007.778,31 RON
Valoare atribuită
3.999.124,68 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
12.05.2020 10:28
Anunț de atribuire
SCNA1042729
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083766

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIGAS MUNDO S.R.L. CUI RO29040291
Terți susținători 1
ERAOS SA CUI RO 6130093

Valoare atribuită

3.999.124,68 RON

din 4.007.778,31 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 8.653,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.