Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de carburanti auto prin bonuri valorice
- Număr anunț
- CN1020973
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.243.295 RON
- Valoare atribuită
- 4.144.179,48 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1038335
- Termen limită
- 04.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 092-219105
- Documentație de atribuire
- DF1082981
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini BCF_CITON lot III.doc.p7s
- Caiet de sarcini lot II.pdf.p7s
- Caiet de sarcini RATEN AP 2018 lot I .doc.p7s
- FisaDate_DF1082981.pdf
- Nota justificativa val estimata lot III.pdf.p7s
- Nota justificativa val estimata lot II.pdf.p7s
- Nota justificativa val estimata lot I.pdf.p7s
- pr ac cadru subsecvent BCF OPM 2 .doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 4.144.179,48 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | carburanti auto pe baza de bonuri valorice pentru RATEN AP | — | S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. 5 contracte | 147.124,28 RON |
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 22 · 29.07.2020 | 45.189,76 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 13 · 02.06.2021 | 45.189,76 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 21, 23 · 29.07.2020 | — | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 44 · 16.11.2021 | 11.555 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 18 · 05.05.2022 | 45.189,76 RON | |||
| 2 | carburanti auto pe baza de bonuri valorice RATEN ICN | — | S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. 5 contracte | 3.520.540 RON |
| S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. · contract 12 · 06.04.2022 | 418.450 RON | |||
| S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. · contract 46 · 14.11.2022 | 418.450 RON | |||
| S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. · contract 20 · 22.07.2020 | 1.341.820 RON | |||
| S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. · contract 19 · 22.07.2020 | — | |||
| S.C. ROMPETROL DOWNSTREAM S.R.L. · contract 15 · 02.06.2021 | 1.341.820 RON | |||
| 3 | carburanti auto pe baza de bonuri valorice RATEN CITON | — | S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. 4 contracte | 476.515,20 RON |
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 58 · 22.11.2023 | 119.128,80 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 24 · 29.07.2020 | 119.128,80 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 23 · 02.09.2021 | 119.128,80 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 45 · 04.11.2022 | 119.128,80 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
4.144.179,48 RON
din 2.243.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro