Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Furnizarea şi distribuția fructelor (mere), în școli și grădinițe pentru anii şcolari 2020-2021, 2021-2022 și 2022-2023, în cadrul Programului pentru școli al României în Judeţul Alba
- Număr anunț
- CN1024183
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- FAGUL IMPEX S.R.L. (CUI 16108972)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.222.389,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.454.861,86 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1046944
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 172-413653
- Documentație de atribuire
- DF1093409
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Grafic livrare Mere pentru anul scolar 2020-2021.xlsx.p7s
- Acord Cadru de furnizare mere.pdf.p7s
- Caiet de sarcini mere.pdf.p7s
- Contract subsecvent de furnizare mere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1093409.pdf
- Grafic livrare mere.pdf.p7s
- Modele Formulare mere.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAGUL IMPEX S.R.L. CUI 16108972
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIORITAR IMPEX SRL CUI RO 4813510
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAGUL IMPEX S.R.L. CUI 16108972
Terți susținători 3
ELCOMER ACHIZITII SRL CUI 33506617
LOGISTIC MEDIA POP ART SRL CUI 33848466
PATISGAL SRL CUI RO 15379876
Valoare atribuită
3.454.861,86 RON
din 4.222.389,60 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 767.527,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.