Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,6% sub estimat

Acord cadru de prestare a serviciilor de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru prejudicii produse terților prin accidente de vehicule și de asigurări facultative tip CASCO.

Număr anunț
CN1024151
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494 (CUI 5253314)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.802.730 RON
Valoare atribuită
41.333,39 RON 99,6% sub estimat
Data publicării
02.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1046504
Termen limită
30.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 170-411706
Documentație de atribuire
DF1093305

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

41.333,39 RON

din 9.802.730 RON estimat 99,6%

Adjudecat la 0,4% din estimat · economie 9.761.396,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.