Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul:“Reabilitarea , modernizarea si dotarea dispensarului uman in satul Criscior, comuna Criscior , judetul Hunedoara ”

Număr anunț
SCN1068212
Autoritate contractantă
Comuna Criscior (CUI 4468331)
Furnizor / câștigător
GALAXY CONST SRL (CUI 17392685)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562.953,12 RON
Valoare atribuită
558.669,95 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
14.05.2020 17:56
Anunț de atribuire
SCNA1040626
Termen limită
02.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084108

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GALAXY CONST SRL CUI RO 17392685
Subcontractanți 1
ELECTRO STANCALIE SRL CUI RO 13908016
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

558.669,95 RON

din 562.953,12 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 4.283,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.