Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat

ACORD CADRU TIFON,COMPRESE TIFON,BANDAJE,VATA,LEUCOPLAST,PANSAMENTE SI PLASTURI

Număr anunț
CN1024217
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
PRODCONFARM SRL (CUI 5172210)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.591.408 RON
Valoare atribuită
1.020.879,40 RON 35,9% sub estimat
Data publicării
04.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1085364
Termen limită
05.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 172-413726
Documentație de atribuire
DF1093485

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 1.020.879,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 TIFON,FESI,COMPRESE PRODCONFARM S.R.L. 865.710 RON
2 VATA MEDICINALA Anulat
3 LEUCOPLAST SANROTEX TRADING SRL,NOVITRADE SRL,CRIO - 2 S.R.L. 55.350 RON
4 PLASTURI TZMO ROMANIA SRL,CRIO - 2 S.R.L.,GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. 83.142 RON
5 PANSAMENTE PAUL HARTMANN SRL 16.677,40 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.020.879,40 RON

din 1.591.408 RON estimat 35,9%

Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 570.528,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.