Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

„Statie de pompare SP 1 Vestem”

Număr anunț
SCN1068184
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
INSTAL GRUP SRL (CUI 12473347)
Cod CPV
45232152-2 · Lucrari de constructii de statii de pompare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079.670,45 RON
Valoare atribuită
970.936,29 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
14.05.2020 09:55
Anunț de atribuire
SCNA1040323
Termen limită
12.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1083679

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL GRUP SRL CUI RO 12473347
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TERRA DINAMIC SRL CUI RO 24327710

Valoare atribuită

970.936,29 RON

din 1.079.670,45 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 108.734,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.