Atribuită
Anunț de participare
Achiziție ,,Autospecială transport pacienți înalt contagioși”
- Număr anunț
- SCN1068156
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34144200-0 · Vehicule pentru servicii de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798.319,38 RON
- Valoare atribuită
- 798.000 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 07:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1038194
- Termen limită
- 25.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083972
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
798.000 RON
din 798.319,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro