Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Modernizare strada Eternității din DJ 204P până la casa de apă, Comuna Gura Caliței, județul Vrancea
- Număr anunț
- SCN1068314
- Autoritate contractantă
- Comuna Gura Calitei (CUI 4350580)
- Furnizor / câștigător
- AL KARON SRL (CUI 14575319)
- Cod CPV
- 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678.566,17 RON
- Valoare atribuită
- 676.973,20 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2020 19:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1040526
- Termen limită
- 02.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084274
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL KARON SRL CUI RO 14575319
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IZOTERM CONSTRUCT SRL CUI RO 16161119
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Valoare atribuită
676.973,20 RON
din 678.566,17 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.592,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.