Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,9% sub estimat

atribuire a acordului-cadru de servicii de transmisii date, Coduri CPV – 72313000-2 ; 72318000-7

Număr anunț
CN1024253
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.836.118 RON
Valoare atribuită
498.215,62 RON 72,9% sub estimat
Data publicării
07.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1055949
Termen limită
22.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 174-420474
Documentație de atribuire
DF1093795

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

498.215,62 RON

din 1.836.118 RON estimat 72,9%

Adjudecat la 27,1% din estimat · economie 1.337.902,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.