Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat
Achizitionare autobuze pentru transport public urban si sistem de bilete integrat pentru calatori e-Ticketing
- Număr anunț
- CN1024247
- Autoritate contractantă
- ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
- Furnizor / câștigător
- BMC TRUCK & BUS SA (CUI 14442959)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.358.045,89 RON
- Valoare atribuită
- 6.525.000 RON 21,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1058030
- Termen limită
- 06.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 173-417656
- Documentație de atribuire
- DF1093608
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BMC TRUCK & BUS SA CUI RO 14442959
Terți susținători 1
ZTE SMART AUTO CO., LTD CUI 91440400MA4UT6196B
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL CUI RO 13610337
Asociați 1
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
Valoare atribuită
6.525.000 RON
din 8.358.045,89 RON estimat
21,9%
Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 1.833.045,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.