Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Achizitia de echipamente de topografie pentru compartimentul cadastru, topografie si geodezie
- Număr anunț
- SCN1068288
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- GISCAD SRL (CUI 8763440)
- Cod CPV
- 38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.424 RON
- Valoare atribuită
- 234.000 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2020 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1042215
- Termen limită
- 02.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084107
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GISCAD SRL CUI 8763440
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BLACK LIGHT S.R.L. CUI RO 1829687
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOP GEOCART SRL CUI RO 10274542
Valoare atribuită
234.000 RON
din 289.424 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 55.424 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.