Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Buldoexcavator cu accesorii, în cadrul proiectului “ACHIZITIONARE BULDOEXCAVATOR PENTRU SERVICII DE UTILITATE PUBLICA IN COMUNA SUPLACU DE BARCAU, JUDETUL BIHOR”
- Număr anunț
- SCN1068280
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345.108,33 RON
- Valoare atribuită
- 344.960 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 12:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1044619
- Termen limită
- 03.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079486
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
344.960 RON
din 345.108,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro